• Foto_Header_Website_ROM_0028.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0007_ROMshow1.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0009_Buttondag1.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0027_Buttondag_0161126.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0016_ROMshow2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0015_Minis-op-een-rijtje.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0017_ROMshow2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0022_Buttons.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0012_WK_Maanrock.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0010_OpenLesdag.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0019_Touwen.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0013_PK_Beloften_2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0008_Opvolgboekjes.jpg

Deze groepjes kunnen een opstapje zijn naar competitie; er wordt op een hoger niveau getraind zodat de overgang naar een competitiegroep makkelijker wordt.

In onze Recreaplus-groepen springen skippers die door onze lesgevers geselecteerd werden.

 

Recreaplus -12
 
Deze groep is toegankelijk na selectie voor de skippers geboren in 2011-2015.


Lesgevers 2021-2022: 

  • Morgane Muysoms -
  • Lize Moens -
Waar en wanneer:
  • Woensdag van 17:00 tot 18:30 (Paardenstraatje)
  • Zaterdag van 12:00 tot 13:00 (Paardenstraatje)


Ingeschreven skippers:

  1. Billie Goovaerts
  2. Bo Van der Hasselt
  3. Fien Van Dam
  4. Heleen De Winter
  5. Jerom Michiels
  6. Julie Van Cant
  7. Lena Verbesselt
  8. Leonie Mans
  9. Nette Van Haelst
  10. Sara Verbeeck
  11. Sofia Toutouhi

 

 Recreaplus 12-14


Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers geboren in 2008-2010.


Lesgever 2021-2022:

  • Evi Bastanie -
  • Anton Wijckmans -

Waar en wanneer:

  • Woensdag van 18:30 tot 20:00 (Paardenstraatje)
  • Zaterdag van 18:00 tot 19:00 (Paardenstraatje)

 
Ingeschreven skippers:

  1. Billie Cuypers
  2. Chloé Verhaert
  3. Emma Verlinden
  4. Eva Nahimana
  5. Floris Thomassen
  6. Helen Hermans
  7. Ilaf Aberkane
  8. Lisa Dons
  9. Mirthe Van den Broeck
  10. Oona Dons
  11. Ruben Borghys
  12. Sien Nassen
  13. Soufia Abbou
  14. Thandile Dube
  15. Yentel Van Dyck 

Recreaplus +15

Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers geboren tot 2007. 

Lesgevers 2021-2022:
  • Bente Vandoorne -
  • Wanaka Mannaert -
Waar en wanneer:
  • Donderdag van 19:00 tot 20:30 (Paardenstraatje)
  • Zaterdag van 12:00 tot 13:00 (Paardenstraatje)
Ingeschreven skippers:
  1. Eline Dockx
  2. Eva Diliën
  3. Fien Vanbrabant
  4. Gitte Van der Elst
  5. Hanne Bearda
  6. Julie Reyntiens
  7. Lotte Van Autgaerden
  8. Rebecca Idowu Ojeyinka
  9. Sari Van Campenhout
  10. Sterre Vertommen
  11. Yana Pensis
  12. Zoe Pou

 

 
ROMlogo1 witklein© ROM Skippers Mechelen vzwLogoGymfed small

Moststraat 1 - 2811 Hombeek
Facturatieadres: Van Arteveldelaan 6 - 2820 Bonheiden
IBAN: BE78 9731 1246 7086 - BIC: ARSPBE22
BTW: BE0546.727.434
RPR Antwerpen afdeling Mechelen
 
Back to Top