• Foto_Header_Website_ROM_0019_Touwen.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0009_Buttondag1.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0007_ROMshow1.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0013_PK_Beloften_2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0022_Buttons.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0016_ROMshow2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0017_ROMshow2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0008_Opvolgboekjes.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0015_Minis-op-een-rijtje.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0027_Buttondag_0161126.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0012_WK_Maanrock.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0010_OpenLesdag.jpg

Deze groepjes kunnen een opstapje zijn naar competitie; er wordt op een hoger niveau getraind zodat de overgang naar een competitiegroep makkelijker wordt.

In onze Recreaplus-groepen springen skippers die door onze lesgevers geselecteerd werden.

 

Recreaplus -11
 
Deze groep is toegankelijk na selectie voor de skippers geboren in 2008-2011.


Lesgevers 2018-2019: 

  • Julie Hoekx - 
  • Lien De Maeyer -

Waar en wanneer:
  • woensdag van 18.00u tot 19.30u (Paardenstraatje)
  • zaterdag van 12.00u tot 13.00u (Paardenstraatje)


Ingeschreven skippers:

  1. Ellis Koné
  2. Inara Filali
  3. Ilaf Aberkane
  4. Julie Huypens
  5. Stien Van Cauwenberghe
  6. Maya El Barouzi
  7. Lutte Seps
  8. Hanne Cornette
  9. Lena van den Broek
  10. Stravoula Koufou
  11. Sarah Van Cauwenberghe
  12. Noor Diliën
  13. Eleen Mans
  14. Roos Van den Wijngaert
  15. Yoline Christiaens
  16. Lore Van den Eynde

 

Recreaplus 12-14

Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers geboren in 2005-2007.


Lesgevers 2018-2019:

  • Pallieter De Hornois -


 Waar en wanneer:

  • Woensdag van 18.00u tot 19.30u (Paardenstraatje)
  • zaterdag van 19.00 tot 20.00u (Paardenstraatje)

 
Ingeschreven skippers:

  1. Sari Van Campenhout
  2. Fran Van Rompaey
  3. Julie Feyen
  4. Eva Diliën
  5. Marthe Van Hoorick
  6. Zoë De Prins
  7. Sterre Vertommen
  8. Rebecca Idowu Ojenyinka
  9. Marit Peters
 

Recreaplus +15 a

Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers geboren tot 2004. 


Lesgevers 2018-2019:
  • Lana Wils - 

Waar en wanneer:
  • dinsdag van 19.30u tot 21.00u (Paardenstraatje)
  • zaterdag van 10.00u tot 11.00u (Zandpoortvest)
Ingeschreven skippers:
  1. Wouter Lambrecht
  2. Pieter Schelkens
  3. Lieselot Van Hooydonck
  4. Latoya De Greve
  5. Kato Daneels
  6. Jill De Maeyer
  7. Morgane Muysoms
  8. Anne-Sophie De Ronghé
  9. Ruth Huber
  10. Fran Van Paesschen
  11. Aubry Vaes
  12. Lielit Vercammen

 

Recreaplus +15 b

Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers vanaf de hogere graad middelbare school (geboren tot 2004). 


Lesgevers 2018-2019:

  • Myrthe De Laet -
  • Siri Hermans -


Waar en wanneer:

  • donderdag van 19.30u tot 21.00u (College)
  • zaterdag van 10.00u tot 11.00u (Zandpoortvest)

Ingeschreven skippers:

  1. Lotte Van der Jeught
  2. Valérie Camps
  3. Jens Bastanie
  4. Evi Bastanie
  5. Anton Wijckmans
  6. Nele Vanbuul
  7. Kalin Hereygers
  8. Evelyn Defoort
  9. Rani De Smaels
  10. Gauke Fyen
  11. Lize Moens
  12. Nina Michiels
 
© ROM Skippers Mechelen vzw

Moststraat 1 - 2811 Hombeek
Facturatieadres: Kleine Bareelstraat 79 - 2800 Mechelen
IBAN: BE78 9731 1246 7086 - BIC: ARSPBE22
BTW: BE0546.727.434
Back to Top