• Foto_Header_Website_ROM_0019_Touwen.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0015_Minis-op-een-rijtje.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0028.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0008_Opvolgboekjes.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0012_WK_Maanrock.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0027_Buttondag_0161126.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0007_ROMshow1.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0016_ROMshow2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0010_OpenLesdag.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0009_Buttondag1.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0017_ROMshow2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0013_PK_Beloften_2016.jpg
  • Foto_Header_Website_ROM_0022_Buttons.jpg

Deze groepjes kunnen een opstapje zijn naar competitie; er wordt op een hoger niveau getraind zodat de overgang naar een competitiegroep makkelijker wordt.

In onze Recreaplus-groepen springen skippers die door onze lesgevers geselecteerd werden.

 

Recreaplus -11
 
Deze groep is toegankelijk na selectie voor de skippers geboren in 2010-2013.


Lesgevers 2020-2021: 

Waar en wanneer:
  • Woensdag van 18:00 tot 19:30 (Paardenstraatje)
  • Zaterdag van 12:00 tot 13:00 (Paardenstraatje)


Ingeschreven skippers:

  1. Sofia Toutouhi
  2. Lisa Dons
  3. Sien Nassen
  4. Vins Cuypers
  5. Helen Hermans
  6. Julie Van Cant

Recreaplus 12-14

Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers geboren in 2007-2009.


Lesgevers 2020-2021:

  •  

Waar en wanneer:

  • Woensdag van 18:00 tot 19:30 (Paardenstraatje)
  • Zaterdag van 18:00 tot 19:00 (Paardenstraatje)

 
Ingeschreven skippers:

  1. Zoë De Prins
  2. Eva Nahimana
  3. Simon Vermeir
  4. Eline Dockx
  5. Soufia Abbou
  6. Sterre Vertommen
  7. Floris Thomassen
  8. Emma Somers
  9. Ilaf Aberkane
  10. Eva Diliën
  11. Rebecca Ojeyinka

 

Recreaplus +15

Deze groep is toegankelijk na selectie voor skippers geboren tot 2006. 

Lesgevers 2020-2021:
Waar en wanneer:
  • Donderdag van 19:30 tot 21:00 (Zandpoortvest)
  • Zaterdag van 12:00 tot 13:00 (Paardenstraatje)
Ingeschreven skippers:
  1. Gauke Fyen
  2. Lotte Van der Jeught
  3. Gitte Van der Elst
  4. Fien Vanbrabant
  5. Yana Pensis
  6. Evi Bastanie
  7. Morgane Muysoms
  8. Noor Willems
  9. Lotte Blondiau
  10. Lieza Pauwels
  11. Marthe Van Hoorick
  12. Hanne Bearda
  13. Zoe Pou
  14. Lana September
  15. Valérie Camps
  16. Fran Van Rompaey

 

ROMlogo1 witklein© ROM Skippers Mechelen vzwLogoGymfed small

Moststraat 1 - 2811 Hombeek
Facturatieadres: Kleine Bareelstraat 79 - 2800 Mechelen
IBAN: BE78 9731 1246 7086 - BIC: ARSPBE22
BTW: BE0546.727.434
RPR Antwerpen afdeling Mechelen
 
Back to Top